Zachęcamy do wzięcia udziału w grze terenowej

Posłuchaj artykułu

Już w sobotę,17 października, otwarcie Izby Pamięci gen. Kordiana Józefa Zamorskiego w Kołkówce.

Ze względu na ograniczenia sanitarne, wydarzenie będzie transmitowane w Internecie – zachęcamy do śledzenia relacji w sobotę od godz. 15:00.

Tymczasem, częścią wydarzenia jest premiera gry terenowej „Ścieżkami Zamorskiego”, której regulamin zamieszczamy poniżej.

Gra ma charakter edukacyjny, a jej tematem przewodnim jest przybliżenie sylwetki generała Kordiana Józefa Zamorskiego, urodzonego w Kołkówce żołnierza i policjanta, który brał aktywny udział w odbudowie Państwa Polskiego w boku najwybitniejszych Polaków w historii, między innymi Józefa Piłsudskiego czy Edwarda Rydza-Śmigłego.

Grający mają do odwiedzenia 6 miejsc, w których muszą: odszukać skrytki, zeskanować kody QR,  rozwiązać zagadki i zdobyć elementy układanki do hasła, a następnie z wypełnioną kartą gry dotrzeć do mety, która jest nowo otwarta Izba Pamięci.

Grać można tradycyjnie (wersja papierowa, drukowana) oraz za pomocą aplikacji lub korzystać z tych dwóch sposobów gry jednocześnie.

Uczestnik chcący brać udział w grze z pomocą smartfona musi pobrać i zainstalować sobie darmową aplikację Actionbound (dostępną w sklepie Play), co trwa dosłownie minutę. Ważne, by telefon z którego będziemy korzystać w czasie gry miał dostęp do Internetu oraz posiadał czytnik kodów QR.

W sobotniej premierze gry terenowej może wziąć ograniczona ilość osób (z koniecznością uprzedniego zgłoszenia chęci uczestnictwa).

Regulamin Gry Terenowej Ścieżkami Zamorskiego

Logo niepodległej

 

 

 

 

 

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.