Wyniki konkursu ,,Moja ulubiona postać z bajki” w ramach projektu ,,Spotkajmy się w bibliotece”- edycja 2018

Z przyjemnością informujemy, iż konkurs ,,Moja ulubiona postać z bajki” został rozstrzygnięty, komisja wyłoniła zwycięzców. Autorzy wykazali się dużą pomysłowością i oryginalnością w wykonaniu prac. Laureaci otrzymali dyplom oraz słodkości. Najlepsze prace zostały dodatkowo nagrodzone książką.
Rozstrzygnięcie konkursu było również okazją do spotkania się młodych artystów z Wójtem Gminy Panem Markiem Karasiem, który zaszczycił przedszkolaków swoją obecnością.
Wszystkim serdecznie gratulujemy pomysłowości, dziękujemy za piękne prace i zapraszamy do udziału w akcjach i konkursach organizowanych przez bibliotekę.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Dodaj do zakładek Link.