Chcę być kimś – spotkanie z Michałem Zawadką

Chcę być kimś, czyli jak osiągnąć cele w czasach, gdy wszyscy dookoła mają wywalone” to tytuł serii poradników dla młodzieży autorstwa naszego gościa, które mają na celu wspomagać młodego człowieka w samorozwoju.

22-23 listopada odbyły się warsztaty dla młodzieży w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece – edycja 2018”.

Na zaproszenie bibliotek Gminnego Centrum Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim młodzież naszej gminy wzięła udział w warsztatach literackich prowadzonych przez Michała Zawadkę.

Swoim wystąpieniem autor przekonywał młodzież, że warto być w życiu kimś i kierować się właściwymi wartościami. Wrażenie, jakie wywarł na uczestnikach spotkania zapewne pozostanie w nich na długo a niektórych skłoni do wprowadzenia w swym życiu pozytywnych zmian.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Dodaj do zakładek Link.